Aktualności

I miejsce w konkursie plastycznym „Leśne duszki i skrzaty”

15 Luty, 2018

I miejsce w ogólnopolskim  konkursie plastycznym „Leśne duszki i skrzaty” w kategorii wiekowej 3-4 lata zajęła Adriana Duk z grupy „Pszczółki” – 4 latki. W kategorii wiekowej 5-6 lat I miejsce zajęła Laura Trelewicz z grupy „Słoneczka” – 6 latki. Serdecznie gratulujemy naszym małaym artystom!!!

Wizyta w tężni solankowej w Parku Wodnym Siedlce

15 Luty, 2018

Gumisie. Dnia 13. 02. 2018 r. grupa Gumisi byla w tęzni solankowej w celu hiperwentylacji. Podczas 45 minutowego pobytu dzieci spedziły wiele radosnych chwil.

Teatrzyk -„Szewczyk Dratewka”

15 Luty, 2018

Wspaniały teatrzyk -„Szewczyk Dratewka”. Dziś nasze przedszkole odwiedził – wprost z Krakowa – niezwykły gość. Pan Krzysztof Falkowski wraz ze swoim jednoosobowym Teatrem „Falko Show”. Był oczywiście SMOK!!! Wszyscy oglądali od początku do końca z zapartym tchem, bo fakt faktem był to jeden z najlepszych teatrzyków jakie gościliśmy w naszym przedszkolu.

Kuchenna orkiestra – Motylki

15 Luty, 2018

Kuchenna orkiestra. Naczynia z kuchni służą nie tylko pani kucharce – można też na nich grać, bo wydają fajne dźwięki. Wykorzystaliśmy je też jako rekwizyty w tańcu.

Koncert zespołu LIMBOS

15 Luty, 2018

Po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu zaprzyjaźniony z nami Zespół muzyczny „LIMBOS”, z którym współpracujemy od wielu lat. W programie koncertu „Muzyczny Ekspres” znalazły się utwory z zakresu muzyki klasycznej oraz współczesnej – rozrywkowej.

Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach – Gumisie

15 Luty, 2018

W dniu 06.02.2018 r. Grupa Gumisi była na wycieczce do Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach. Dzieci zapoznały się z szeroką bazą książek z zasobów biblioteki: oglądaly ciekawe ksiązeczki obrazkowe,przestrzenne i poznały zasady korzystania z wypożyczalni. W ramach lekcji o bezpieczeństwie obejrzały scenki sytuacyjne z wykorzystaniem pacynek. Na podstawie literatury dziecięcej poznały zagrozenia płynące z najbliższego otoczenia….

Z wizytą u zegarmistrza

15 Luty, 2018

08.02.2018 Dzieci odwiedziły zakład zegarmistrzowski. Dowiedziały się na czym polega zawód zegarmistrza.  

Warsztaty ekologiczne

15 Luty, 2018

W dniu 06 lutego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty ekologiczne przeprowadzone przez przedstawicielkę firmy ZUO w Siedlcach.

Dzień Babci i Dziadka w grupie Gumisie

15 Luty, 2018

Kocham mocno Babcię, Dziadka To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli!!  

Bal Motylki

15 Luty, 2018

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,  JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy Pszczółki

15 Luty, 2018

W karnawale same bale 🙂

Jasełka 2017 – Motylki

7 Luty, 2018

18 grudnia odbyło się spotkanie Bożonarodzeniowe z rodzicami „Witamy Jezusa”.

Jasełka 2017 – Słoneczka

7 Luty, 2018

Jasełka w grupie Słoneczka! Przedszkolnym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, za kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyli wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbili serca całej widowni. Występ przedszkolaków został ciepło przyjęty przez zebranych gości i nagrodzony gromkimi brawami.

„Let’s build a snowman” – Mała Lingua

5 Luty, 2018

Dzieci „lepiły” bałwanka zapoznając się przy tym z zimowym słownictwem oraz śpiewając piosenkę „I’m a little snowman”.

Dzień Babci i Dziadka – Motylki

5 Luty, 2018

12 stycznia grupę Motylków 0dwiedziły kochane babcie i dziadziusiowi. Dzieci przygotowały ładne przedstawienie na którym śpiewały, recytowały i grały na tamburynie. Dziadkowie dostali życzenia, całusy i upominki. A po występach był słodki poczęstunek. Były również pamiątkowe zdjęcia dziadków z wnuczkami. Jednym słowem wszystko się udało…

Teatrzyk edukacyjny „Pierwsza zima bałwanka Stefanka”

1 Luty, 2018

W naszym przedszkolu gościł teatr ,,Magik” z Białegostoku ze spektaklem pt. ,,Pierwsza zima bałwanka Stefanka”. W ciekawy i zabawny sposób aktorzy mówili o przyjaźni, dobroci, życzliwości, pomaganiu słabszym. Zwrócili uwagę na odpowiedni strój do warunków pogodowych, uświadomili konieczność dokarmiania zwierząt w czasie zimy oraz  przestrzegali dzieci przed niebezpieczeństwami zimowych zabaw i pokazali jak można bawić się bezpiecznie. Przypomnieli również…

Cała Polska czyta dzieciom

1 Luty, 2018

12 stycznia w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” gościliśmy w naszej grupie mamę Hani p. Annę Krajewską, która czytała dzieciom ciekawe opowiadania. Cieszymy się bardzo kiedy odwiedzają nas rodzice. Drodzy Państwo jeżeli chcecie wziąć udział w akcji i przeczytać nam książeczkę serdecznie zapraszamy. Termin do uzgodnienia z wychowawcą.  

Dzień babci i dziadka – Pszczółki

1 Luty, 2018

11 stycznia w naszej grupie gościliśmy kochane Babcie i Dziadziusiów.

Urodziny Oliwiera i Patryka – Pszczółki

1 Luty, 2018

12 stycznia świętowaliśmy urodziny Oliwiera i Patryka, Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego dobrego!

1 2 3 15