Aktualności

Pszczółki na premierze książki Eugeniusza Kasjanowicza „Kim będę?”

16 Kwiecień, 2018

Przedstawiciele grupy 4 latków na premierze książki Eugeniusza Kasjanowicza „Kim będę?” w Sali Białej MOK  

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Krecik poznaje Polskę”

16 Kwiecień, 2018

Miejskie Przedszkole nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Siedlcach jako jedyne w powiecie siedleckim zakwalifikowało się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Krecik poznaje Polskę”. W ramach programu, maskotka słynnego bajkowego krecika podróżuje po całej Polsce, odwiedzając przedszkola, by wraz z dziećmi poznać najdalsze zakątki naszego kraju. Swą przygodę krecik zaczął we wrześniu w Częstochowie. W kwietniu…

„Moja niebieska kraina” rozstrzygnięcie konkursu

16 Kwiecień, 2018

W dniu 05 kwietnia grupa Gumisi gościła w kinie Helios. Wyjazd był nagrodą dla dzieci za udział w konkursie plastycznym ” Moja niebieska kraina”. Miło nam poinformować, że III miejsce zdobył Radosław Bednarczyk a wyróżnienie Maja Smętkowska z grupy „Pszczółki” Jeszcze raz GRATULUJEMY.

5-latki z wizytą w Jednostce Wojskowej

16 Kwiecień, 2018

Dnia 13 kwietnia 5-latki udały się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej. Zostaliśmy zaproszeni przez tatę Adrianka p. Leopolda Tydę na spotkanie z Oekiestrą Wojskową. W trakcie spotkania prowadzonego przez p. kapelnistrza dzieci słuchały brzmienia instrumentów, odgadywały muzyczne zagadki , słuchały koncertu. Spotkanie zorganizowane było tylko dla naszej grupy. Było bardzo ciekawie i pięknie. Szkoda, że…

Przedszkolna zbiórka butelek PET

16 Kwiecień, 2018

Dnia 1o kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dzieciom, które brały udział w przedszkolnej zbiórce butelek PET. Gratulujemy laureatom! Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w akcji. Razem zebraliśmy 280 kg butelek.

Gumisie z wizytą w Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Siedlcach

16 Kwiecień, 2018

W dniu 12 kwietnia grupa Gumisi odwiedziła Ośrodek szkolno wychowawczy im Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach. Dzieci wzieły udział w warsztatach sensoplastycznych , zabawach rytmicznych, zajeciach z psem w ramach dogoterapii, zajeciach z integracji sensorycznej, oraz obejrzały bajkę przyjazną sensorycznie. Sami oceńcie czy dzieciom się podobało.

Jemy zdrowo – sałatka warzywna Krasnoludków

16 Kwiecień, 2018

5- latki wykonały pyszną sałatkę warzywną. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas warzywa – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę warzywną .Zrobiona sałatka wyśmienicie dzieciom smakowała. Zajęcie dostarczyło dzieciom wrażeń smakowych…

Konkurs plastyczny na „Najładniejszą pisankę”

16 Kwiecień, 2018

W miesiącu marcu w naszej placówce zorganizowany został konkurs plastyczny na „Najładniejszą pisankę”. Organizatorkami konkursu były nauczycielki Ewelina Kokoszka i Helena Kuźniarska. Na konkurs wpłynęło ponad 20 prac, każdy uczestnik dostał dyplom i nagrodę,  Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Pisanki były wykonane na najwyższym poziomie, każdy pomysł był bardzo oryginalny i starannie wykonany. Zapraszamy do wzięcia…

Światowy Dzień Wody – Gumisie

16 Kwiecień, 2018

Gumisie. 22 marca dzieci z grupy Gumisi obchodziły Światowy Dzień Wody. W tym dniu przeprowadzaliśmy eksperymenty i zabawy badawcze z wykorzystaniem wody.

Zielona jest wiosna, zielona jest trawa… – Motylki

4 Kwiecień, 2018

Zielona jest wiosna, zielona jest trawa. Zielone są liście i zielona trawa. A słonko jest złote i cieplutko świeci. Na pierwszą, wiosenną wycieczkę wyszły z przedszkola dzieci.

Wesołych Świąt!

30 Marzec, 2018

Wielkanocne przygotowania Pszczółek.

30 Marzec, 2018

Dzieci z grupy Pszczółki dzielnie przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. Wypiekły babeczki, posiały owies. Mali artyści pięknie ozdobili pisanki wielkanocne do swoich koszyczków.

Kącik przyrody w grupie „Krasnoludki”

30 Marzec, 2018

Grupa ,,Krasnoludki” 5-latki, udekorowała swoją salę kącikiem przyrody…..

Z wizytą w PWiK w Siedlcach

30 Marzec, 2018

20 marca gr. ,,Krasoludki” wraz ze starszymi koleżankami i kolegami z przedszkola, odwiedziły PWiK w Siedlcach. Brały udział w lekcji o obiegu wody w przyrodzie, a także zwiedziły zakład….

Grota solna – Pszczółki

30 Marzec, 2018

23 marca grupa 4-latków odwiedziła grotę solną.

Wiosno, wiosno przyjdź!

30 Marzec, 2018

21 marca Pierwszy Dzień Wiosny! Dzieci wyruszyły na poszukiwania długo oczekiwanej i wypatrywanej wiosny…

Dzień Zielony – Pszczółki

30 Marzec, 2018

21 marca w grupie Pszczółek odbyły się kolejne zajęcia w ramach programu „Kolorowe dni”. Tym razem dzieci przywitały wiosnę w kolorach zielonych.

Wielkanocne przygotowania Motylki

30 Marzec, 2018

Motylki pełną parą przygotowują się do Świąt Wielkanocnych: wyklejają kurczaczki i jajeczka.

Wycieczka do szkoły muzycznej – Gumisie

30 Marzec, 2018

W dniu 23 marca grupa Gumisi wyjechała do Szkoły muzycznej w Siedlcach. Przedszkolaki słuchały utworów muzyki klasycznej w wykonaniu najlepszych. uczniów szkoly muzycznej. Utrwaliły również wygląd takich instrumentów jak: kontrabas, wiolonczela, klarnet, pikolo, skrzypce, harfa, organy, fortepian, akordeon, Flet poprzeczny, gitara klasyczna, trabka, oraz puzon.

Gumisie – Światowy Dzień Wody

16 Marzec, 2018

Gumisie. 22 marca dzieci z grupy Gumisi obchodziły Światowy Dzień Wody. W tym dniu przeprowadzaliśmy eksperymenty i zabawy badawcze z wykorzystaniem wody.

1 2 3 16