Dzień Dziecka w „Motylkach”

6 czerwiec, 2021

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

1 czerwca na dzieci z grupy „Motylki” czekało wiele atrakcji. Dziewczynki miały okazję poczuć się jak modelki. Tworzyły własne kreacje i prezentowały je na „czerwonym dywanie”. Najwięcej radości wywołały jednak zawody sportowe! Konkurencje były przeróżne, wyścigi w workach, w parach ze związanymi nogami, z woreczkiem na głowie, przeciąganie liny, przejście przez tunel. Wyniki rozgrywek były przeróżne, raz wygrywała jedna drużyna, raz druga. Ostatecznie wygrały wszystkie dzieci, bo to przecież było ich święto i nikt nie mógł przegrać. Zawody sportowe zakończyła zabawa ruchowa w rytm piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku, który przygotowała jedna z mam.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim!