10 Czerwiec, 2019

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Tego dnia wybraliśmy się do Wioski Indiańskiej. Do południa trwała zabawa.
Dzień obfitował w liczne atrakcje :gry i zabawy prowadzone z udziałem animatorów ,łapanie baniek mydlanych, rzucanie do celu w tarczę, zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, malowanie twarzy,skakanie po ogromnej poduszce. Skosztowaliśmy również przepysznej kiełbaski przyrządzonej na grillu.
I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od grona pedagogicznego w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.